ÖĞRENCİ ARACIYLA ANKARANIN HER SEMTİNDE OTOMATİK VİTES DİREKSİYON DERSİ

İLAN DETAYLARI

murat göçer

  • İLAN NO167
  • İLAN TARİHİEylül 13, 2020
  • DERS ARACIÖğrencinin Aracıyla
  • CINSIYETBay
  • VITES SEÇENEĞIOtomatik Vites
  • EHLIYET ŞARTIVar

İlan Açıklaması

Konumu

ARAÇLARA HER DERS ÖNCESİ STERİL İŞLEMİ UYGULANMAKTADIR.

 ANKARA NIN HER SEMTİNDE DERS VERİLİR. HER İKİ SAATLİK DERSTE YAKLAŞIK 100 KM YAPIYORUZ.

 

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUNUZ 

ANKARANIN HER SEMTİNDE / MERKEZ İLÇESİNDE ÜCRET FARKI ALMADAN ADRESE GİDİLEREK DERS VERİLİR

Memnuniyet Çok Önemlidir Memnun Kalmaz İseniz İlk 20 Dakika Da Ücret Ödemeden Ayrılabilirsiniz.

Direksiyon Öğretmeni Olarak Halen Görev Yapmaktayım. Milli Eğitim Görevlendirmem Aktiftir.

Direksiyon Öğretmeni Sertifikasına Sahip Olup Lisans Mezunuyum.

Hem Manuel Hemde Otomatik Aracım Mevcut Olup Her İki Araçta Da Emniyet Pedalları Takılıdır.

Ehliyetli Kişilere Direk Trafikte Başlayarak Ders Vermekteyim. Bu Yönteminde Oldukça Başarılı Olduğu Sabittir.

KİŞİNİN DERS ALARAK TRAFİĞE ÇIKMA SÜRESİNİ KISALTMAKTADIR. KİŞİYE MADDİ TASARUF SAĞLAMAKTADIR. TRAFİĞE KAPALI ALANDA YADA AZ TRAFİKLİ GÜZERGAHLARDA SAATLERCE DERS ALIP YOĞUN TRAFİĞE GELİNCE ARAÇ KULLANAMAYAN ÇOK KİŞİ İLE KARŞILAŞTIM.

SORUYORLAR BEN HİÇ BİLMİYORUM BENDE Mİ TRAFİKTE BAŞLIYACAM EVET SİZDE TRAFİKTE BAŞLIYACAKSINIZ ÇÜNKÜ SİZ STRES OLMADAN 10 SN DE ARACI KALDIRIRSINIZ AMA KİMSE SİZİ TRAFİKTE ARACI KALDIRMANIZ İÇİN 10 SN BEKLEMEZ ZATEN YEŞİL IŞIK 60 SN YANIYOR, SİZ 5 METRE   GENİŞLİKTEN GECERSİNİZ  2,5 GENİŞLİĞE GELİNCE ŞAŞIRIR KALIRSINIZ, BOŞ ALANDA U DÖNÜŞÜ SOLA SAĞA ÇOK RAHAT DÖNERSİNİZ AMA SAĞ ARABA SOLDA KALDIRIMI GÖRÜNCE NE YAPACAĞINIZI ŞAŞIRIRSINIZ ÖRNEKLERİ ÇOĞALTA BİLİRİM

Dersi Nasıl Yapacağıma Gelince;

Sizin Bana Whatsapp Konum Atmanızla Konumunuza Geliyorum Oradan Derse Başlıyoruz.

Şayet Kişi Ehliyet Aldığından Buyana Hiç Araç Kullanmadı İse İlk İki Saati Konya Yolundan İncek E Kadar Çıkıp Oradan Ümitköye İnip Ordan Bağlıcaya Geçip Bağlıcadan Göksu Parkına Geçip Oradan İstanbul Yolundan Geri Merkeze Dönerek Yapmaktayım.

Sizin Özel Bir İsteğiniz Olmaz İse Bahçeli 3.Cadde Ve 7 Caddeye Geliyoruz.

Burası Tek Yön, Dar Sokaklar Olması, Yaya Araç Trafiğinin İç İçe Olması Ve Fazlaca Dur Kalk Yapacağımızdan Burayı Tercih Ediyoruz.

 Burada Mesafe Takibi, Araçlarla Yakın Takip, Dur Kalk, Yayaya Yol Verme, Dar Sokaklarda Araçların Arasından Geçme, Sola 90 Derece Dönme, Sağa 90 Derece Dönme, Cadde Sonundan 180 Derece U Dönme, Sokaktan Caddeye Çıkma, Bu Çıkışlarda Sağa Dar Dönme Ve Sola Geniş Dönme Kabiliyetleri Kazanıyoruz.

Sonra Beşevler Den Tandoğan, Demirtepe, Maltepe, Kızılay, Kolej, Kurtuluş, Dikimevi, Demirlibahçe, Mamak, Samsunyolu, Samsunyolundan Oran İstikametine Dönüp Natavega Alışveriş Merkezinin Altından Natoyolu, Abindinpaşa, Dikimevi Ve Tekrar Buradan Beşevlere Dönüyoruz 

Beşevlerden Konya Yoluna Devam Edip Aşti Yi Geçip, Eskişehir Yoluna Girip Bağlıca Kavşağına Kadar Gidiyoruz. (Bu Esnada Şerit Değiştirmeler Yapıyoruz) Buradan Dönüp Kızılay A İniyoruz. (Tünelden Geçip) Kızılaydan Heykelden U Dönüşü Yapıp Kuğulu Parka Çıkıyoruz. Sonra Tunalıhilmi Caddesi, Bestekar Sokak, Kavaklıdere Caddelerinden Geçip Tekrar Tunalı Hilmi Caddesine Cıkıyoruz, Buradan Mithatpaşa Caddesi Ne İnip Kızılay A Çıkıyoruz.

Eşkişehiryolu İle Konya Samsun Yolu Kesişimideki Kavşakta Yonca Yada Kelebek Yada Fiyonk Tabiri Kullandığımız Yol Geçişlerini Yapıyoruz (Eskişehir Yolundan Samsunyoluna Samsunyolundan Tekrar Eskişehir Yoluna Eskişehir Yolundan Konya Yoluna Konya Yolundan Kızılay Yönüne Gibi)

2 Şer Saatlik Dersler Yapıyorum Yukarıdaki Yazdığım Güzargah Toplam 4 Ders Saati Yapıyor Otomatik Araçta Öğrencinin Eski Bilgisi Varsa Yetiyor Manuel Araç İçin Bu Güzargahı 2 Defa Yapmam Yetiyor.

Ders alan kişi daha başka güzergahlarda da araç kullanmak istiyorsa Ankara da giremeyeceğimiz geçemeyeceğimiz sokak cadde yoktur.

Örnek: Cinnah caddesinden Atakule ye çıkıp oradan GOP geçip oradan kuleli sokaktan papazın bağından geçip Filistin caddesine girip oradan tunalı hilmi caddesine inip kenedy caddesinden bulvara inip buran tünelden geçip bahçeli 7. Caddeye gitmek gibi.

Konya yolundan kepekliyi çıkıp buradan dikmene dönüp dikmen caddesinden Kızılay a inip buradan ulus a geçip oradan Altınpark oradan devam edip havaalanı yolu gibi

Emir gölüne inip çıkma gibi Gordion avm nin otaparkına çıkıp oradan dönerek inme gibi kısacası araç ile her istediğimizi yapabiliriz

Sonra Alışveriş Merkezlerinden Herhangi Birinin yada Bilkent şehir hastanesinin Kapalı Ve Açık Otoparkında Önden Dikey Park (L Park), Geri Geri Dikey Parkı Çalışıyorum.  Paralel Parklarıda Genelde Başkent Hastanesi İle Anıtkabir Arasındaki Bulvar Üzerinde Çalıştırmaktayım.

Son 2 Saate Öğrencinin Aracında Ders Yaparak Öğrendiklerimizi Öğrencinin Aracında Tatbik Ettikten Sonra, Herkes Kendi Aracına Binip İstediği Yere Sevdikleriyle Gidebiliyor. Hayal Değil Gerçek. Bu Hikâyeyi Defalarca Yazdım. Öğrencilerimin Hepside Hocam Referans Olarak Telefonumuzu Verebilirsiniz Diyorlar.

 Araçlarım Otomatik Olan Kia Markadır Manuel Olan İ20 Dir. İki Araçta 2014 Modeldir.

OTOMATİK DERS ÜCRETİ +10 TL DİR.  KENDİ ARACINIZDA -10 TL DİR. TELEFONDA AYRINTILI BİLGİ VERİLECEKTİR. 

Dersin Başlangıç Noktası (İş Yeri Çıkışı ) Ve Bitiş Noktası (Ev Adresiniz ) İsteğinize Göre Ayarlanabilir. 

Ehliyet Sınavına Hazırlık İçin Direksiyon Dersi Tüm Parkurlarda Verilir.

(Bağlıca / Mamak / Çakırlar / Ovacık / İncek / Gölbaşı / Karapürçek / Sincan)

Sürücü Kursunda Öğretmenim Parkurda Yapmanız Gereken L Park / Paralel Park / Ani Fren / Rampa Dur Kalk / Işıklı İkazları Kullanma Gibi Teknik Bilgileri Hasasiyetle Öğretebilirim Sınavlarda En Çok Başarızsız Olunan Parkları Çizgi Ayna Direksiyon Tekniği İle Pratik Garantili Öğretirim.